Aktualności

 • Wsparcie szpitali we wdrażaniu standardów jakości i bezpieczeństwa opieki

  Szpital uczestniczy w projekcie dofinansowanym z Funduszy Europejskich pn.: "Wsparcie szpitali we wdrażaniu standardów jakości i bezpieczeństwa opieki"

 • Światowy Dzień Radiologii

  122 lata temu Wilhelm Conrad Röntgen odkrył istnienie "promieni X"

 • Dzień Ratownictwa Medycznego

  W przeddzień przypadającego w piątek 13 października święta ratownictwa medycznego odbyło się bardzo sympatyczne spotkanie, w którym udział wzięli lekarze SOR i ratownicy. 

 • Międzynarodowy Dzień Lekarza

 • Biała sobota

  23 września 2017 już po raz kolejny została zorganizowana biała sobota. Akcja od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego w tym roku trwała dłużej, poszerzono także grono specjalistów, którzy udzielali porad. Na bardzo wielu chętnych zarówno przed szpitalem jak i w gabinetach MEDICORU czekali lekarze specjaliści, pielęgniarki,  a także konsultanci instytucji związanych z ochroną zdrowia. Białą sobotę zorganizowano we współpracy z Wydziałem Spraw Społecznych i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Poznaniu. Całość badań i konsultacji była  finansowana z budżetu powiatu poznańskiego. 

 • Nowoczesny ambulans w Szpitalu

  We wrześniu 2017 r. Szpital w Puszczykowie zakupił nowy ambulans sanitarny typu A2.  Ambulans będzie wykorzystywany do transportu pacjentów Szpitala, a jego nowoczesne wyposażenie zapewni komfort zarówno osobom potrzebującym pomocy jak i ratownikom medycznym.  

 • Biała sobota z powiatem poznańskim

  Od wtorku, 5 września rozpoczynają się zapisy na bezpłatne badania i konsultacje medyczne, które odbędą się 23 września br. na terenie Szpitala Powiatowego w Puszczykowie (ul. Kraszewskiego 11). Akcja w całości finansowana jest ze środków powiatu poznańskiego. Akcja, na którą zaprasza Jan Grabkowski, starosta poznański, w całości finansowana jest ze środków powiatu poznańskiego. 

 • Dni Puszczykowa

  Na obchodzonych co roku „Dniach Puszczykowa” nie mogło zabraknąć stoiska Szpitala. Pielęgniarki ze Szpitala w  Puszczykowie ( pani Magdalena Swojak, Patrycja Brożyna i Elżbieta Sobkowiak) mierzyły ciśnienie i poziom glukozy we krwi.

 • Ogólnopolski Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

 • Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki

  Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej był okazją do spotkania pielęgniarek oddziałowych z Panią Ewą Wieją Prezesem Zarządu i Dyrekcją Szpitala w Puszczykowie. Pani Prezes złożyła na ręce pań oddziałowych, wszystkim pielęgniarkom życzenia wielu sukcesów i zadowolenia z pracy.

partner
partner
partner
partner
partner
partner
Realizacja: www.e1.pl
nlclose